Pernenat 19 Dhjetor, 2019 244

Bebi

Pershendetje!
Kam djalin 16 muajsh dhe kam shuuuume problem kapsllekun. Ka aq shume veshtirsi sa del dhe pak me gjak ne dite te caktuara.
Del jasht cdo 3 dite shum ok dhe me shume veshtiresi.
Ushqim ha normal cdo lloj frute apo ushqimi eshte edhe ne gji njekohesisht.
Cfar me rekomandoni?
Faleminderit.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Dieta e femijes duhet te jete me perime e fruta qe jane te pasura me fibra, ju rekomandoj frutat ne forme pureje, lengun e kumbulles,te konsumoje sa me shume uje e lengje, nese nuk ke rezultat ju rekomandoj Peginpol(puder qe tretet ne uje , kos , lengje frutash, teresisht bimore, pa efekte anesore)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X