Pernenat 8 Tetor, 2020 106

Bebi shtrengohet dhe qan

Me shtrengohet bebi dhe qan? Pse ?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk me tregoni moshen e bebit…
    Fakti qe shtrengohet eshte nga colicat( dhimbjet) e barkut qe jane nga te pranishme -3,4 muajt e pare nese bebi eshte me i madh mund te jene nga nje viroze intestinale ose nga parazitet ( nese jane nga keto te fundit te rek nje analize fece)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X