Pernenat 21 Dhjetor, 2020 12

Bebi qan shume ne mbremje

kam beben 3 muajsh por prej mbremjes eshte shum e parahatshme pa gjum dhe qann ??

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X