Pernenat 15 Korrik, 2021 0

Bebi numer dy !!

Prsh nena
Kam djalin nje muash dhe ka nje problem me te dalren jashta . Ka shum veshtirsi dhe renkon gjith diten e naten . Nuk del (kaps) del shum normal , por nuk e ben dot vetem me veshtirsi .
Un e kam me gji dhe i jap pak formul gjat dites sps nuk ngopet .
Ju lutem te me tregoja ndonjera nese ka pas kte gje me femijen e saj , se vrt jam shum ne stres .
Esht femija i dyt dhe me te paren nuk ka pas kte prb fare .
Faleminderit .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X