Pernenat 4 Nëntor, 2019 250

Bebi nuk ma kap gjirin

Pershendetje nena te dashura .. uroj ti keni mir bebushat .. kam vajzen 2 muaj e gjysem dhe nk ma kap gjiri fare sa here e afroj per ta vene ne gji qan me te madhe .. e kam dhe me formule pasi nuk kam qumesht sa per ta ngopur vajzen … dhe pse nk pi gjiri me rri i but por gjiri i majt mo futet koka fare dhe behet si vrime ju lutem me trg nese ka pasur rast ndonjera prej jush


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X