Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Bebi nen peshe

Pershendetje, bebi 9 muajsh 6.7kg, a quhet nen pesh dhe cfar duhet te bej qe ta stimuloj te haje vaktet pasi nuk i pelqen ushqimet e ngurta. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X