Pernenat 9 Janar, 2020 94

Bebi mungese proteinash

Pershendetje . Djali im eshte 5 muajsh dhe ishim 10 dite ne spital se i ishin ulur trombocitet dhe mori plazem i jane ulur dhe proteinat i bene albumin dy here beme shume e shume analiza e se gjejne dot shkakun keni degjuar rast te ngjashem ju lutem nje keshille si mund t rriten proteinat djali ishte me qumesht holle tani me aptamil se mendoj nga holle nuk eci mire


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X