Pernenat 21 Janar, 2022 0

Bebi ka kolle

Pershendetje, bebit tim 6 javesh ka 10 dite qe i bllokohen hundet por ne viziten e 1 mujorit me tha dok qe eshte normale. Por ka 3-4 dite qe here pas here ka kolle jo shpesh 4-5 here ne dite. I perdor ujin fiziologjik 2 here ne dite. Temperature nuk ka se ja mas here pas here dhe mesatarisht 37 e ka. A duhet te shqetesohem per ndonje ftohje/grip apo mund te jete normale?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X