Pernenat 31 Janar, 2022 0

Bebi im

Pershendetje doktoresh ..
Kam vjzen 4 muajshe dhe gjithsejne dite i nderroj 3 pampersa te urinuar. Te mbushur goxha por jo plot.. mendoni qe pi mjaftueshem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X