Pernenat 4 Janar, 2022 0

Bebi im

Pershendetje si jeni
Kam bebushin tim 2 muaj e 4 jave te pjesa e bebelinos ka skuqje dhe pucra te bardha ka nje muaj qe jane shfaqur dhe nuk po i pastrohen edhe pse kam perdorur krem bebe
Me thoni dot cfr mund te bej te lutem ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Aplikoni anticort cream

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X