Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Bebi im

Pershendetje!
Bebi im esht 1 muaj e gjysem dhe ka 10 dit qe nuk defekton a esht normale kjo gje ?
Ushqehet me qumesht gjiri


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet ti beni patjeter nje mikroklizem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X