Pernenat 20 Dhjetor, 2019 117

Bebi diarre dhe te vjella

djali im 9 muaj i kane dale dy dhembe posht…ka tesh nji muaj i shkon bark her jeshil e her verdh…ka qene para pak ditesh i bllokuar hundeve por i kam marre nji sprajt dhe e ka lehtesuar…para dy netesh kushte temprature 38.5 i vendosa suposte dje 39 pa dy vija mbreme 39 e 1 vije i kam perdor suposta tachipine por qe dje ca han e nxjerr direkt me te vjellta bananen e ha te tjerat i nxjerr madje dhe gjirin …jam ne merak ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X