Pernenat 8 Nëntor, 2019 254

Bebi dhimbje barku

Pershendetje te lutem postoje
Bebi im 6 javesh ka shum dhimbje barku dhe gazra. Del jasht vtm njeher ne dit dhe ate pasi ka qar me or . I perdorja milicon per barkun 20 pika ne dit . Nuk e di ne esht doz e madhe apo jo. Gjithmon ne dark e kapin krizat dhe gjith kohen i bejn zhurm zorret . Kam provuar shum
Metoda po asgje flmm❤️❤️❤️


 1. Silvi Crroj

  Pershendetje.
  Une e kam vajzen 3 muajshe e 1 jave dhe akoma vazhdon me dhimbje barku. Nuk ke cfare i ben, thjesht durim nene e dashur.
  Beji masazh ne forme rrethore tek barku, levizja kembet lehte si biciklete, beji banje me uje te ngrohte. Vetem keshtu mund ta lehtesosh disi. Nese je me gji kujdes cfare ha ti. Nese e ke me formule dhe mezi del jashte te keshilloj nga eksperienca ti ndrosh formulen, provoji Comfortin e atij qumeshti qe ke.
  Mylicon eshte shume i mire por ne keto raste nuk ben asgje, une vajzes i jepha dhe 3 here ne dite nga 15 pika por asgje. As cajrat nuk bejne derman.
  Sipas eksperiences time une e mbeshtjell vajzen duart dhe pak kembet dhe e mbaj ne krah afer vetrs dhe leviz lehte neper shtepi. Keshtu atyre ju duket sikur jane ne barkun tone akoma. Sepse kane dhe pak frike. Provoji. Te te rritet bebi i shendetshem.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X