Pernenat 28 Korrik, 2020 144

Bebi dhe defekimi

Pershendetje, bebi im 7 muajsh ka filluar te mos defekoje cdo dite, a eshte shqetesuese dicka e tille?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Me nisjen e ushqimeve te ngurta ndodh qe bebi nuk defekon cdo dite, nese nuk del me veshtiresi dhe nuk eshte i grindur nuk ka asgje per tu shqetesuar.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X