Pernenat 14 Janar, 2022 0

Bebi

Kam bebin 1.5 muajsh ka blokim te frymarjes I kam mar atibjotik per 10 dite kam 7 ditqe ja ksm nisur por vazhdon akoma tja bj grr na hundet






  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Per pjesen e hundeve ju rekomandoj ti perdorni uje fiziologjik dhe t’ia thithni me pompe
    Nazale

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X