Pernenat 8 Maj, 2020 702

Bebi 8 muajsh

Pershendetje doktoresh! Kam vajzen 8 muajshe dhe do tju pyesja ne lidhje me ushqimin a mund ti jap sup me thjereza te vogla te kuqe apo nk esht e rekomandueshme nuk e di nese km ber mir po i provova vec nje her karrot pak patate te embel mish zogu te fresket dhe 1 lug me thjereza te kueqe dhe i plq shum . A mundem ti jap?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X