Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Bebi

Perse i kercasin shum zorret bebave
te vegjel


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Kjo ndodh se sistemi i tyre digjestiv Nuk eshte i zhvilluar plotesisht dhe per faktin se ato konsumojne kryesisht ushqime te lengshme

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X