Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Bebi 7 muajsh

Dr pershendetje, kam vene re tek djali qe sa here urinon ka nje dridhje te lehte tek pjesa e supeve dhe kokes. Me disa dr qe kam kontaktuar me kanw thene eshte normale, doja nje mendim nga ju ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X