Pernenat 21 Dhjetor, 2020 93

Bebi

Bebi im eshte 2 muajsh edhe me sy te lire kur e shikoj duket sikur njeren faqe e ka pak me te madhe se tjetra,,a mund te jete kjo per arsye se ne bark ka pasur pozicion podalik dhe ka ndenjur gjithmone ne nje ane apo duhet te shqetesohem dhe ta vizitoj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X