Pernenat 22 Nëntor, 2019 419

bebi 6 muajsh

prsh nena djali im 6 muajsh akoma smban gje ne dor edhe nuk kthehet nga shpina ne bark apo anasjelltas jam shum e shqetesuar ju lutem mthoni dica a esht per tu shqetsuu
flm shum nese mjepni noj mendim ❤❤


  1. avatar Anonim-3787

    Jo te gjithe femijet kane zhvillim te njejte,ti b3j pjesen tende duke e aktivizuar femijen,lere permbys nga 3 min disaa her gjat dites,lere shtrire ne krevat dhe mos i ler perreth gjera qe e pengojn te kthehet anash dhe permbys,jepja lodrat ne dore dhe mbaja ti qe te mesohet..mos u shqetso,shume shpejt do i beje vete te gjitha.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Do ju rekomandoja te beni nje konsulte me mjek pediater per ti pare nga afer reflekset, nuk eshte asgje qe te shqetesoheni nese femija ka interes per lodrat perreth cdo gje eshte ok. Nje arsye qe nuk mund te rrotullohet mund te jete edhe mbipesha.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X