Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Bebi 6 muajsh nuk peshon ne kembe

Pershendetje shpresoj qe jeni mir
Jam e merakosur per vajzen time eshte 6 muajsh dhe aspak nuk peshon ne kemb,me shendet esht mir peshen e ka normale eshte mjaft aktive rrokulliset ne krah,bark.
Ju Faleminderit nese gjeni koh per pergjigjje
Shendet


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti jepni rregullisht vit d

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X