Pernenat 23 Korrik, 2020 155

Bebi 6 muajsh ne plazh

Pershendetje, a mund te lahet bebi ne det nese ka lekure delikate? E kam 6 muajsh femijen.

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Po mund te lahet por duke e lyer 30 min para ekspozimit me krem me faktor mbrojtes dhe te zgjidhni vendin ( mundesisht sa me te paster)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X