Pernenat 8 Korrik, 2020 2489

Bebi

Pershendetje nena . Vajza ime 7 mujshe ka nje jave qe kemba i eshte ber keshtu . Jetoi ne Angli dhe nese ndonjera ka pasur kshu rasti te kometoje ju lutem , pasi ktu nuk te len takim me doktorrin nga virusi vetem lyje me krem me than . Por un nuk e di cfar eshte ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X