Pernenat 21 Janar, 2022 0

Bebi 5 muajsh nuk pi qumesht

Pershendetje kam vajzen 5 muajsh dhe prej gje ka fillu nuk e pi qumsht sa duhet nuk di cka te bej kush mumd tem tregoj


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mund te jete ne fazen e pergatitjes se dhembeve

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X