Pernenat 26 Maj, 2020 374

Bebi

Pershendetje nena ..ju lutem doja te flisja me ju rreth nje shqetsimi..kam gocen 1 muajshe dhe ka shum dhimbje barku …me cfar nuk perpiqen ta qetsoj por prap ka shum dhimbje…ju lutem dhe sa koh zgjasin kto dhimbjet e forta dhe kur lehtsohen se kam degjuar qe pas te 40tave .flm

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Kolikat abdominale( dhimbjet e barkut) zgjasin deri ne 3 muaj, per ti qetesuar ju rekomandoj banjot e ngrohta, masazhet me pellemben e dores tuaj mbi barkun e foshnjes ne drejtim te akrepave te ores, me nje gel( baby colic relief gel) dhe nje ilac me pika lenispass gocce 3 here nga 10 pika ne dite.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X