Pernenat 20 Dhjetor, 2019 12618

Bebi 4 muajsh

Prsh . ckm .. si je ? un kam djalin 4 muajsh dhe ai cdo gje qe i japim ne dore ky ka deshire ti fuse ne goje te themi qe po i dalin dhember e qumeshtit eshte heret ? Apo nk ngopet ?? Dhe kur duhet vazhduar ti japesh ushqim ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe fut cdo gje ne goje ka dhimbje te mishrave( gingivave) , nis faza e pergatitjes se daljes se dhembeve, ju rekomandoj te perdorni nje gel per mishrat e dhembeve p.sh (baby gums gel)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X