Pernenat 17 Mars, 2022 0

Bebi 4 muajsh e gjys

Kam bebin 4 muaj e gjys dhe pak ben 5
Por tek faqet e tij ka si pika te zeza nk i hiqen as kur i bej dush as me cream asgje sja heq ndonjeher edhe i qelbezohet ndonjera nga pikat e zeza
Mka bere merak qe 2 muajsh ashtu i rrine faqet me pika te zeza si tek te rriturit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X