Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Bebi 4 muajsh

Kam bebin 4 muajsh dhe kur e fus ne gji per te pire me qan shumee edhe ka shum gazra me aromeee shum shum shum te keqe
Kur ka gazra me qan shume dhe aroma qe ka esht shum e padurueshme
Cfare me keshillon te lutem ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Gjirin nuk ta kap nga kolikat qe ja ju rekomandoj masazhet e barkut , banjo me uje te ngrohte, medikament me pika krijoni Nje ambienti te qete kur ta vendosni ne gji Mund te perdorni zhurmat e “bardha”se e qetesojne bebin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X