Pernenat 17 Mars, 2022 0

Bebi 4 muaj e 3 jave

Bebi im esht 4 muajsh edhe pak ben 5
Ne faqet e tij ka disa si pika te zeza
Nuk i largohen asnjeher e bej me crem i bej dush gjat dushit ja laj dhe me shampon e tij e perseri ashtu i ka
Fiks si pika te zeza vetem te pjesa e faqeve ndonjeher i behen dhe si pucer me qelb brenda
Me ka bere merak qe spo i hiqen cfare mund te bej te lutem ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet te na dergoni nje foto

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X