Pernenat 9 Janar, 2020 9881

Bebi 3 muajsh

Pershendetje doktoresh .Kam djalin3 mujash e 1 jave po duart njeren dore kur eshte ne qetesi ma mban te perkulur.Kur force me shtergu ka dhe kur do me kap dicka ose leviz i drejton normalisht .Kam hall se kur eshte duke ndejt i mban te perkulura .E kam pas te ortopedi me tha qe do i rregullohet vet ska asgje shqetesuese perderisa te shterngon ka force dhe e drejton kur e leviz.Theksoj qe kur kam lind doktoresha me tha qe e ka nga pozicioni ne bark se ka qen ngusht .Kam lindur 35 jave .Me jepni nje mendim ju lutem .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Pozicioni i bebit ka ndikuar, gjths ju rekomandoj t’ia vazhdoni rregullisht vit D e ti beni nje rikontroll pas muajit te 2.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X