Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Bebi 3 muajsh ushqehet me formule

Pershendetje. Kam vajzen 3 muajshe. E kam me formule. Mezi pi qumesht,pi vtm me te qara. keshtu ka qene qe ne fillim. Mundohem shume ti jap me teper, por nuk eshte femije llups, dhe duket qe se shijon qumeshtin. Ja kam nderruar formulen por vazhdon njesoj. Muajin e 4 dua ti filloj ndonje ushqim. Shpresoj te pelqej ndonje ushqim sepse qumeshtin sikur se shijon. Me cfare ushqimi mund ta nis?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X