Pernenat 8 Janar, 2020 228

bebi 3 muajsh e gjyseM

Pershendetje doktoresha! Kam vajzen 3 muajshe e gjysem dhe nj i aferm kur po i bente foto i ra tel nga dora dhe i esht ber shenje ne hunde ka rreth dy muaj qe ka ndoshur kjo filloi ti perhapet dhe ti largohet por tn ka nje jave qe ka filluar ti enjtet shume. E kam cuar ne pediater te shumte po m thon mos e ngacmo e ka shenje te lindur po vajza nk ka lindur me kete ju krijua si mpliksje gjaku nga goditja .Ju lutem m thoni si mund te veproj dhe ne cfr specialisti mund ta coj vajzen. Flm per pergjigjen dhe kohen tuaj!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X