Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Bebi 3 muaj e 1 jav refuzon te pi qumeshtin

Bebushja ime tani me per disa dit nuk preferon te pi qumesht. Kam ndryshuar dhe llojij e qumeshtit,por po njelloj. Disa me thone te filloj ndonje ushqim por doktoresha me tha jo sepse eshte e vogel .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Provoni t’ia jepni ne nje menyre tjeter me luge prsh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X