Pernenat 9 Tetor, 2020 224

Bebi 2 muajsh nuk pine mjaftueshem qumsht

Pershendetje doktor/doktoreshe
Kam bebin dy muajsh dhe tere diten mbes vetem prane tij duke i jap me pi mirpo pine shume pak.

E kam me biberon dhe deshta te pyes cili biberon i ka vrimat me te medha dhe eshte me i pershtatshem per bebat dembele qe thithin pak dhe ngadale. Nese ka biberon me vrima me te medha ?

Gjithe te mirat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X