Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Bebi

Pershendetje,djali 11 muaj nuk i tret mir bizelen dhe thjerzat.
Ushqimet i ha te gjitha ne copa dhe vetem me bizelet dhe thjerzat i ndodh keshtu me asnj perime ose ndonj frut tjeter.
I dalin ne jashtshqitje ashtu sic i ha.
Si mund te veproj?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X