Pernenat 17 Mars, 2022 0

Bebe

Pershendetje desha te ju pyes nese nje bebe ende pa lindur konstatohet se njeren veshk e ka te mbushur me uj cilat jan rreziqet dhe a mund te sherohet?? Ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X