Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Bebat

Pershendetje nena kam femijet binjak 11 muajshe kan lindur ne javen e 36 dhe premature .A ka te bej gje fakti qe jan premature me vonesen ne te folur dhe te ecur ?Uroj ti keni mir bebushat 😘


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Nuk e konsideron vonese ne te folur varet cfare prisni ju( ato mund te leahojne me teper tinguj) jane akoma heret

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X