Pernenat 14 Nëntor, 2019 47

Beba

Prsh nena. Djali im 6 muaj e gjysem del jashte cdo dite por shume trashe dhe shtrengohet shume.Duket qe mundohet shume se skuqet i gjithi ne fytyre kur del jashte.I jap pure kumbulle,molle,dardhe madje edhe pak vaj ulliri ne pure,por prap asnje ndryshim. Cfare me sugjeroni? Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X