Pernenat 1 Nëntor, 2021 0

Beb i porsalindur

Pershendetje nena .. jam shume e shqetesuar eshte femija im i par dhe nuk kam shum informacion ju lutem nese ju ka ndodhur dhe ju me jepni nje mendim cfare te bej …
kam vajzen e porsalindur ( 3 javeshe ) dhe me eshte ber kaps ka shum dhimbje barku tre dit vetem qan .. cfare ti bej …?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj masazhe ne forme rrethore me pellemben e dores tuaj, banjo te ngrohta, e mbani ne pozicion vertikal pasi
    Pine qe ta ndihmoni te bej gromsiren

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X