Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Bashkim familjar

Pshd! Po mundet postojeni ju lutem.Ka ber ndo1 nga bashkshortet tuaj bashkim familjar ne gr per ju? Doja te dija nqs keni ber nga koha qe dalin kartat ne gr kur vin ne shqiperi sa koh vonohen afersisht per te dhen intervist dhe per ti mar,sh flm nqs pergjigjet dikush,ju uroj gjith t mirat😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X