Pernenat Nëntor 8, 2019 311

Bashkëshorti më sillet ftohte dhe me ofendon. Ju si do te vepronit?

Pershendetje nena te palodhura .. jam nje nene si ju por dua t shprehem sepse kam shum nevoje jam shum e mrz jetoj n emigrim por nuk shkoj mir me burrin gjithmon me ka par me nje sy sikur un jam fajtorja per cfo gje un me aq sa kam mundur ia kam respektu familjen e tij por se kptoj sjelljen e tij pse esht aq e ashper ndaj meje theksoj se kam fmij me te beba por ai akoma vazhdon ben per familjen e tij e ..kur i flas per dicka ai ben si i terbuar nuk ka. aritur t m kuptoj per azgje deri sa bisedat apo diskutimet kalojne ne debate e bertitje keto kohet e fundit esht larguar fare ka vene dhe dore mbi mua ne sy t fmijeve me bertet ofendon kot pa arsye mua dhe familjen time dhe ditet q ka pushim srri fare del
…punon gjith diten por edhe kur vjen nuk esht se rrim shum bashk e kpt q me sheh ndryshe e pyes …i rri pak me t mir por perseri nuk jep ndonj afrim tjt nuk di cte bej smundem ta pranoj me kete lidhje turp m vjen por me se shumti me vjem keq per fmijet zdua t percahej familja por perseri smund t vazhdoj me ke ofendime dhe mos respektim e mbitegjitha pa dashuri …. Ju si do te vepronit flm per pergjigjetPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X