Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Barrelindja

pyes ne se mund te perfitoj lejen e barelindjes, jam shtetase shqiptare, martuar ne gjermani, kam punuar dhe jam e siguruar ne shqiperi. kam ndjekur shtatzanine ne shqiperi dhe ne gjermani. lindjen do e bej ne gjermani. femijen do e regjistroj ne gjendjen civile ne shqiperi me te gjitha dokumentat e lindjes nga spitali ku une do te kryej lindjen te perkthyera te noterizuara. Ju lutem ne se mund te me ktheje kush nji pergjigje, mundesisht nji specialiste e sig shoqerore, a perfitoj une lejen e barelindjes, cfare dokumenta dhe kushtesh duhet te plotesoj? faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X