Pernenat 21 Janar, 2022 0

Barqitje Te bebi

Cfare duhet Te bejme nese bebi 2 muajsh eshte me barkqitje. Ushqehet me gji dhe shtesa


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti nisni fermente lattici( p.sh Simbiosistem gocce 5 pika ne dite)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X