Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Barkqitje

Pershendetje deshta tju pys per barkqitje.fmija mi jan 5 muaj bineq kan barkqitje edhe mjeku ma dha ni qumsht nutriben hidrolizada 1 mirpo qumshti ka shijen shum te ran dhe nuk ppo e pin kur pi jap qumsht qe e kan perdor ma heret pi kap prap barkqitja edhe pse prej atij qumshti kan fillu edhe qumshtin e vet mos me pi nuk po di qka me ba tash a donje barn tjeter per mja nal


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Sa here ne dite del? E sa kohe ka me diare? Ju rekomandoj ti nisni fermente lattici ( simbiosistem gocce 5 pika ne dite), ju rekomandoj ti nisni ushqimin mund te filloni me muhalebit me drithera e fruta

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X