Pernenat 6 Gusht, 2021 0

barkqitje te femija 3 muajsh

Pershendetje doktoresha kam lindur dy binjak tani me 7 gusht bejn 3 muaj por vajzez mi shkon bark jeshil dhe si me qyrre cfar ti jap Temperature nuk ka edhe per te pi Pin shum mire,.djalit del jasht shume mire.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Simbiosistem gocce 5 pika ne dite

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X