Pernenat 28 Korrik, 2020 243

Bakteret ne urine

Pershendetje 23 vjece dhe ne analizen e fundit te urines Kam dal me Pak baktere keto baktere a ndikojne ne mbetjen e shtatezanis faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X