Pernenat 29 Janar, 2020 210

Bakter ne urinen e femijes

Pershendetje kam djalin 1 vjeq dhe ne urin ju ka shfaqyr bakterja esheria coli a keni ndonje rast te njejt si sherohet eshte rrezikshme apo qfardo informate me kishte ndimuar shume anonim ju lutem…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X