Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Bajamet te femija

Pershendetje kam djalin 2 vjeq dhe ma ngacmojne shpesh bajamet duke i shkaktuar koll dhe temprature.
Cfare me rekomandoni te perdor ju lutem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X