Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Baby

Prsh e kam vajzen 3muaj e tri jav dhe e kam me formul po vetem 90ml po pin asht ne rregull aponduhet te filloj me ushqim diqka?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese e pinw cdo 2-3 h eshte mire

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X