Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Azilant

Pershendetje per nenat me falni se jam jashte teme jemi nje famijle me 2 femije 3 vjec dhe 1 vjec dhe duam te shkojme per azil ne france dhe desha tiu pyes se si funksionojn gjerat dhe ne cfare qyteti pranojne me shume azilante dhe kur nuk ke asnje te njohur te gjejne shpi pa ofendime ju lutem nqs dini si jane gjerat ju lutem me thoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X